FMP200FBF52-7K87
MFR.Part #
FMP200FBF52-7K87
JLCPCB Part #
C1384183
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS