FMP200FRE52-105K
MFR.Part #
FMP200FRE52-105K
JLCPCB Part #
C1758661
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS