FMP200FBF52-9K09
MFR.Part #
FMP200FBF52-9K09
JLCPCB Part #
C1384757
Description
-55℃~+155℃ 2W 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS