RT0603DRE073K32L
MFR.Part #
RT0603DRE073K32L
JLCPCB Part #
C706083
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS