FMP200FBF52-931K
MFR.Part #
FMP200FBF52-931K
JLCPCB Part #
C1385218
Description
-55℃~+155℃ 2W 931kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS