SR1206KR-7W2R7L
MFR.Part #
SR1206KR-7W2R7L
JLCPCB Part #
C4329020
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS