MFR100FRF73-17R4
MFR.Part #
MFR100FRF73-17R4
JLCPCB Part #
C1764942
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS