FMP200FBF52-287K
MFR.Part #
FMP200FBF52-287K
JLCPCB Part #
C1381437
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS