AR0805FR-076K8L
MFR.Part #
AR0805FR-076K8L
JLCPCB Part #
C4229985
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS