FMP200FBF52-620K
MFR.Part #
FMP200FBF52-620K
JLCPCB Part #
C1386457
Description
-55℃~+155℃ 2W 620kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS