FMP200FBE52-47R
MFR.Part #
FMP200FBE52-47R
JLCPCB Part #
C3408586
Description
-55℃~+155℃ 2W 47Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS