AC1206JR-0768RL
MFR.Part #
AC1206JR-0768RL
JLCPCB Part #
C144444
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS