FMP200FBE52-42K2
MFR.Part #
FMP200FBE52-42K2
JLCPCB Part #
C3492342
Description
-55℃~+155℃ 2W 42.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS