SR1206JR-7W3R6L
MFR.Part #
SR1206JR-7W3R6L
JLCPCB Part #
C5901479
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS