FMP200FRE52-8K66
MFR.Part #
FMP200FRE52-8K66
JLCPCB Part #
C1757876
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS