AR0603FR-0751KL
MFR.Part #
AR0603FR-0751KL
JLCPCB Part #
C855446
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS