FMP200FBE52-2K15
MFR.Part #
FMP200FBE52-2K15
JLCPCB Part #
C3529534
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS