SQM700JB-180K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQM700JB-180K
JLCPCB Part #
C3456091
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS