FMP200FBE52-1K33
MFR.Part #
FMP200FBE52-1K33
JLCPCB Part #
C1381395
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS