PA2512FKF7W0R062E
MFR.Part #
PA2512FKF7W0R062E
JLCPCB Part #
C6250368
Description
-55℃~+170℃ 2W 62mΩ ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS