FMP200FBE52-10K2
MFR.Part #
FMP200FBE52-10K2
JLCPCB Part #
C1381120
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS