FMP200FBE52-102R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP200FBE52-102R
JLCPCB Part #
C1381429
Package
Plugin,D3.9xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS