MFR50SFBE52-3M32
MFR.Part #
MFR50SFBE52-3M32
JLCPCB Part #
C1377854
Description
-55℃~+155℃ 3.32MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS