RSF5SSJT-73-24K
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-24K
JLCPCB Part #
C1396786
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 5W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS