RT1206WRD071K18L
MFR.Part #
RT1206WRD071K18L
JLCPCB Part #
C4097429
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS