FMP100JT-52-110R
MFR.Part #
FMP100JT-52-110R
JLCPCB Part #
C1378937
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS