RL1210FR-070R453L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RL1210FR-070R453L
JLCPCB Part #
C860013
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 453mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS