AC0805FR-7W12K4L
MFR.Part #
AC0805FR-7W12K4L
JLCPCB Part #
C20142743
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS