FMP100JR-52-3R6
MFR.Part #
FMP100JR-52-3R6
JLCPCB Part #
C3491496
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS