MFR50SFRF52-5R1
MFR.Part #
MFR50SFRF52-5R1
JLCPCB Part #
C1754303
Description
-55℃~+155℃ 5.1Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS