FMP100JR-52-1K6
MFR.Part #
FMP100JR-52-1K6
JLCPCB Part #
C1748214
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS