RC1206FR-072K87P
MFR.Part #
RC1206FR-072K87P
JLCPCB Part #
C6638396
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS