FMP100FTF52-68K1
MFR.Part #
FMP100FTF52-68K1
JLCPCB Part #
C1380189
Description
-55℃~+155℃ 1W 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS