SR1206KR-7W910RL
MFR.Part #
SR1206KR-7W910RL
JLCPCB Part #
C4106360
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS