FMP100FTF52-52K3
MFR.Part #
FMP100FTF52-52K3
JLCPCB Part #
C1381995
Description
-55℃~+155℃ 1W 52.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS