AF164-FR-076K65L
MFR.Part #
AF164-FR-076K65L
JLCPCB Part #
C1739970
Description
4 6.65kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS