RC0805FR-07237KP
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805FR-07237KP
JLCPCB Part #
C6378556
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS