FMP100FTF52-3R48
MFR.Part #
FMP100FTF52-3R48
JLCPCB Part #
C20160196
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.48Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS