FMP100FTF52-36R5
MFR.Part #
FMP100FTF52-36R5
JLCPCB Part #
C1380692
Description
-55℃~+155℃ 1W 36.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS