RT0805DRD07143RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805DRD07143RL
JLCPCB Part #
C2114740
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 143Ω 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS