RT0402BRB0739K2L
MFR.Part #
RT0402BRB0739K2L
JLCPCB Part #
C852382
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS