RC0201JR-0718RP
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0201JR-0718RP
JLCPCB Part #
C5842775
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS