AT1206BRD0761R9L
MFR.Part #
AT1206BRD0761R9L
JLCPCB Part #
C857504
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS