FMP100FTE52-8R25
MFR.Part #
FMP100FTE52-8R25
JLCPCB Part #
C1387501
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.25Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS