RT1206FRD0751R1L
MFR.Part #
RT1206FRD0751R1L
JLCPCB Part #
C2104451
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS