FMP100FTE52-60K4
MFR.Part #
FMP100FTE52-60K4
JLCPCB Part #
C3517503
Description
-55℃~+155℃ 1W 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS