FMP100FTE52-604R
MFR.Part #
FMP100FTE52-604R
JLCPCB Part #
C1383930
Description
-55℃~+155℃ 1W 604Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS