FMP100FTE52-5R62
MFR.Part #
FMP100FTE52-5R62
JLCPCB Part #
C1387712
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.62Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS