RC0805JR-1047RL
MFR.Part #
RC0805JR-1047RL
JLCPCB Part #
C20163528
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS