FMP100FTE52-4K7
MFR.Part #
FMP100FTE52-4K7
JLCPCB Part #
C1379809
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS